Istentisztelet minden vasárnap 10.00-től, ami a gyülekezet facebook oldalán is követhető élőben.

Mobil Manréza Gödöllőn

2026. május 10-15.

Ökumenikus Lelkigyakorlat a Szentháromság Plébánián és a Református Gyülekezetben

Az imahét egy út, melynek során egyénileg kísért szentignáci lelkigyakorlatot végzünk a mindennapi életben.

17 éves kor fölött bárki jelentkezhet, aki

  • Istennel való kapcsolatát szeretné mélyíteni,
  • szeretné a mindennapokban meghallani Isten indításait,
  • vágyik arra, hogy imája jobban áthassa mindennapi életét,
  • szívesen beszél az imáiról egy lelki kísérővel,
  • fontos számára a lelki út, de nincs lehetősége kiszakadni a mindennapokból.

A résztvevők vállalják, hogy

  • részt vesznek a kezdő és a záró alkalmon, ami 05.10-én vasárnap 16:00-18:00 és 05.15-én pénteken 19:00-21:00 óráig lesz,
  • naponta legalább 30 percet imádkoznak a Szentírással,
  • önállóan rátekintenek arra, ami az imában történt,
  • naponta kb. 30 perc időtartamban beszélgetnek erről a kísérőjükkel.

Jelentkezés

Előzetes jelentkezési szándékot a gabipall64@gmail.com címre kérjük, a jelentkezési lapot innen küldjük. A jelentkezéseket a beérkezés sorrendjében fogadjuk.

Jelentkezési határidő: 2026. április 30. szerda, illetve a helyek betöltéséig.

Kérdés, kérés esetén az alábbi számon lehet érdeklődni: +36 30 3381913

Szeretettel várunk!
A Mobil Manréza szolgálat munkatársai