
Mobil Manréza Gödöllőn
2026. május 10-15.
Ökumenikus Lelkigyakorlat a Szentháromság Plébánián és a Református Gyülekezetben
Az imahét egy út, melynek során egyénileg kísért szentignáci lelkigyakorlatot végzünk a mindennapi életben.
17 éves kor fölött bárki jelentkezhet, aki
- Istennel való kapcsolatát szeretné mélyíteni,
- szeretné a mindennapokban meghallani Isten indításait,
- vágyik arra, hogy imája jobban áthassa mindennapi életét,
- szívesen beszél az imáiról egy lelki kísérővel,
- fontos számára a lelki út, de nincs lehetősége kiszakadni a mindennapokból.
A résztvevők vállalják, hogy
- részt vesznek a kezdő és a záró alkalmon, ami 05.10-én vasárnap 16:00-18:00 és 05.15-én pénteken 19:00-21:00 óráig lesz,
- naponta legalább 30 percet imádkoznak a Szentírással,
- önállóan rátekintenek arra, ami az imában történt,
- naponta kb. 30 perc időtartamban beszélgetnek erről a kísérőjükkel.
Jelentkezés
Előzetes jelentkezési szándékot a gabipall64@gmail.com címre kérjük, a jelentkezési lapot innen küldjük. A jelentkezéseket a beérkezés sorrendjében fogadjuk.
Jelentkezési határidő: 2026. április 30. szerda, illetve a helyek betöltéséig.
Kérdés, kérés esetén az alábbi számon lehet érdeklődni: +36 30 3381913
Szeretettel várunk!
A Mobil Manréza szolgálat munkatársai
