Hírek, programok

Templombelső felújítás március 25-től

Kedves Testvérek!

Gyülekezeti életünk a következő három hónapra megváltozik miután a Presbitérium kiválasztotta a templomfelújítást kivitelező vállalkozót.

A felújítás március 25-től július elejéig tart, és ebben az időszakban templomunkban felújítási munkák fognak zajlani, ezért hálásan megköszönve evangélikus Testvéreink felajánlását, az Evangélikus templomban tartjuk Istentiszteleteinket, melynek kezdete is változni fog. Kérjük a Testvéreket , hogy 8:30-ra érkezzenek a Petőfi téren található Evangélikus templomba.

A gyerekfoglalkozások maradnak a megszokott helyeken (gyülekezeti termek, stb), de kérjük a szülőket, hogy 8:15-re vigyék el a gyermekeket a nekik szánt foglalkozásokra, és Istentisztelet után jöjjenek vissza értük.
Templomudvarunk  építési terület lesz, ezért fontos, hogy a szülők kísérjék a gyermekeket oda és vissza is.
 
A felújítás költsége bruttó 70 mFt. Támogatásokból és korábbi céladományokból rendelkezésre áll a keret több mint 90%-a. A tavalyi és korábbi tempombelső felújítási adakozás miatt hálás a szívünk, hogy a gyülekezet anyagi tehervállalással is a felújítás mellé állt.
 
Ehhez hasonló belső felújítás egy gyülekezet életében egyszer történik.
 
Közel a cél, most van az összefogás ideje; minden eddiginél nagyobb szükség van a gyülekezet további támogatására! A Presbitérium elhatározta, hogy 2019-ben is a templomfelújításra fordítja a céladományokat. Adományozni lehet zárt borítékban, készpénzben befizetve a hivatalban vagy átutalással a CIB bank 10700196-44800507-51100005 számlára.
 
Isten áldását kérjük gyülekezetünkre és az építkezésre!
 
 
Ön itt van: Kezdőlap Uncategorised Templombelső felújítás március 25-től

Elérhetőségek

  • Tel/Fax: +36 28 410 191
  • Email:
    godollo@reformatus.hu
  • Levelezési cím:
    2100 Gödöllő, Szabadság tér 9.

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.


 

Lelkészi Hivatal

A Lelkészi hivatal hétfő, szerda, pénteki
napokon8-12 óráig újra nyitva tart.
Telefon: 06 28 554-821

Látogatóink

Oldalainkat 9 vendég és 0 tag böngészi

Gyülekezetünk számlaszáma

10700196-44800507-51100005
Kérjük utalásánál a közlemény mezőben tüntesse fel az utcanevet és házszámot is.
Külföldi utalás esetén:
   SWIFT: CIBHHUHB
   IBAN: HU74-1070-0196-4480-0507-5110-0005